Samba Tarnobrzeg
Dzieci Samba

Dzieci

Najlepszy czas żeby zacząć
 ... to wiek 6-9 lat. W tym czasie najłatwiej dotrzeć do dziecka i pokazać mu w atrakcyjnej, zabawowej formie, korzyści płynące ze zdobywania i doskonalenia swoich umiejętności. W tym wieku wdrażamy dzieci do systematycznej pracy, uczymy otwartości i śmiałości. Jest to najkorzystniejszy moment do rozpoczęcia nauki.  Najmłodsi nasi uczniowie to dzieci w wieku 6 – 7 lat. Dzieci podzielone są na grupy wiekowe. A metodyka zajęć dostosowana jest do wieku uczestników zajęć. Program taneczny przygotowany jest w ten sposób, aby dzieci mogły zapoznać się z maksymalnie dużą ilością tańców. Tak więc obok wszystkich tańców towarzyskich, dzieci poznają podstawy tańców dyskotekowych, hip hopu, jazzu i tańca klasycznego. W tej też grupie realizujemy program „Zaszczepiania tanecznej pasji”. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymują dzienniczki taneczne. Na zajęciach dzieci zdobywają specjalne naklejki – taneczne bakterie, które my w Sambie nazywamy bakcylami. Uzbierane bakcyle można wymieniać na nagrody w sklepie bakcyla. Podczas zajęć, obok tanecznej wiedzy, dzieci dostaną porządną porcję doskonałej zabawy. Dla naszych najmłodszych tancerzy, każdego roku organizujemy specjalne taneczne przeglądy pod nazwą „Zaszczepiamy pasję”.
 W tym roku wszyscy którzy uczęszczają na zajęcia taneczne do naszej Szkoły, będą również mogli zdobywać bakcyle w różnych pozatanecznych dyscyplinach. Czekają na Was bakcyle wiedzowe, modelarskie, muzyczne, historyczne – zabawa zapowiada się znakomita.

Newsletter

Co to?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, podaj w poniższym polu swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o aktualnych wydarzeniach.