Samba Tarnobrzeg
Oferta dla Firm Samba

Ofert dla Firm 

Zabawy integracyjne
 Szkoła Tańca Samba, może przeprowadzić dla pracowników Państwa firmy, zabawę plenerową wg dowolnie ustalonego scenariusza. Specjalizujemy się w zabawach dla całych rodzin. Służymy swoją pomocą, od momentu planowania scenariusza, poprzez przygotowanie wszystkich niezbędnych środków technicznych i przeprowadzenie całości imprezy. W swojej historii prowadziliśmy imprezy, w których jednorazowo brało udział od 300 do 700 osób. Zabawa może być rozbudowana o część reklamowo-informacyjną (jeśli biorą w niej udział klienci firmy). W tym zakresie współpracujemy z Tarnobrzeskim Biurem Promocji i Reklamy Efekt. Możliwe jest organizowanie konkurencji lub opracowanie całego scenariusza zgodnie z aktualną koncepcją marketingową firmy.

Kursy tańca dla pracowników
 W ramach funduszu socjalnego lub innych form nagradzania pracowników, możemy zorganizować kursy tańca towarzyskiego. Kursy mogą mieć charakter cotygodniowych regularnych spotkań lub intensywnej nauki tylko z określonego tańca. Cykl zajęć może kończyć się wspólną zabawą taneczną połączoną z np. pokazami tańca w wykonaniu najlepszych par naszej szkoły. Na wszystkie nasze usługi wystawiamy faktury VAT, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W sprawach cen prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

 

Oferta dla szkół

Szkoła nasza prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat. Program zajęć i metodyka nauki dostosowana jest do wieku uczestników zajęć.
Możemy przeprowadzić zajęcia taneczne w dowolnym miejscu i czasie. Zajęcia mogą odbywać się w ramach lekcji wychowania fizycznego, lub jako forma zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży.
Mogą przyjąć formę cotygodniowych cyklicznych zajęć lub intensywnych szkoleń np. w trakcie ferii lub wakacji (zajęcia codziennie). Program zajęć może być dostosowany do potrzeb i oczekiwań określonej grupy uczestników.
W swojej podstawowej formie obejmuje naukę 10 tańców towarzyskich, disco foxa i hip hopu. Istnieje możliwość rozbudowania programu o salsę i rock and rolla lub położenie nacisku na określoną grupę tańców.
Standardowy koszt zajęć to 7 zł/godz. zegarowa /osoba - cena standardowej nauki tańca prowadzonej w godzinach popołudniowych (16.00 - 21.00).
Dla grup zorganizowanych oferujemy korzystny system rabatów. Cena kursów lub szkoleń dla tych grup zależy od zakresu programowego, czasu trwania kursów, ilości uczestników zajęć, miejsca realizacji programu. Jeżeli taka forma współpracy Państwa interesuje - chętnie przygotujemy ofertę precyzyjnie dostosowaną do konkretnego zamówienia.

Nauka Tańca klasy I - III - oferta specjalna
Jesteśmy właścicielami stworzonego przez nas autorskiego programu nauki tańca dla dzieci klas I-III (program realizujemy w naszej szkole od 10 lat ciągle go uzupełniając i rozwijając).
W programie tym, zajęcia taneczne dla dzieci zostały rozbudowane o system gier, zabaw i konkursów motywujących do pracy i nauki. Dzieci podczas zajęć otrzymują specjalne dzienniczki taneczne, zdobywają naklejki „taneczne bakterie”. Punkty przyznawane są nie tylko za postępy taneczne ale również za prostą sylwetkę, zaangażowanie, wiedzę o dobrych obyczajach itp. W przypadku grup zorganizowanych (klasy lub grupy zorganizowane międzyklasowe) system nagradzania dzieci może być zintegrowany z nagradzaniem za postępy w nauce itd.

Forma finansowania nauki tańca:
-zajęcia opłacane indywidualnie przez uczestników
-zajęcia zorganizowane i współfinansowane (lub finansowane) przez szkołę lub stowarzyszenie
-zajęcia finansowane przez gminę i ew. środki pomocowe z Unii Europejskiej.
 W tym przypadku służymy pomocą w zakresie przygotowania dokumentacji niezbędnej do starania się o takie środki. Przygotujemy również wszelkie niezbędne sprawozdania, z realizacji projektów podczas ich trwania i po ich zakończeniu.

Zabawy taneczne - dyskoteki - zabawy plenerowe (oferta dla szkół podstawowych)
Szkoła Tańca Samba w ramach swojej oferty może zorganizować i przeprowadzić każdą formę zabawy tanecznej i plenerowej.
 Scenariusze zabaw staramy się układać w ten sposób, aby dzieci zmobilizować również do aktywności poza tanecznej (zabawy, konkursy, współzawodnictwo). Możemy zrealizować dowolny scenariusz zabawy tematycznej (zabawy walentynkowe, karnawałowe, ekologiczne etc.) Zabawy przeprowadzamy w ten sposób, że na każde 50 osób, z dziećmi bawi się 1 animator (np. obsługa zabawy karnawałowej dla 300 dzieci to obsługa muzyczna 1 osoba, prowadzenie 1 osoba + 6 animatorów – razem 8 osób.
Cena takich usług zależy od scenariusza, ilości dzieci, tematu zabawy itd. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani taką formą współpracy prosimy o telefon lub kontakt e-mailowy.

Za wszystkie świadczone przez nas usługi, wystawiamy faktury VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami księgowymi.

Newsletter

Co to?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, podaj w poniższym polu swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o aktualnych wydarzeniach.