Samba Tarnobrzeg
3 maja 2023

Taneczny weekend w Tarnobrzegu

Taneczny weekend w Tarnobrzegu

Doszliśmy do przekonania, że 30 rocznica naszej działalności to dobry moment na małe podsumowanie i... dużą taneczną imprezę. Pomyśleliśmy również, że miło było by spotkać się z naszymi absolwentami. W końcu przez 30 lat uzbierało się tyle miłych wspomnień do których chcieliśmy na chwilę wrócić. Wiemy też że wielu z Was - takiego małego spotkania w gronie Sambowiczów oczekuje. Dlatego zapraszamy na teneczny weekend.

 
3 czerwca - GALA TANECZNA „ Z PASJĄ PRZEZ LATA” impreza z okazji 30-lecia działalności Szkoły Tańca Samba Tarnobrzeg.
Początek imprezy godzina 17.00, hala MOSiR.
W programie pokazy mistrzowskie tańców standardowych i latynoamerykańskich. Wystąpią V-ce mistrzowie Polski w stylu standard - Krzysztof Myka i Agnieszka Ośródka.
Tańce latynoamerykańskie zaprezentuje Kamil Kuroczko i Diana Cojocar. Kamil jest absolwentem Szkoły Tańca Samba Tarnobrzeg. Brał udział w kilku edycjach programu telewizyjnego “Taniec z Gwiazdami” i amerykańskiej edycji programu "Mam talent". Obecnie prowadzi szkołę tańca w Londynie.
Swoje umiejętności zaprezentują również aktualni uczniowie tarnobrzeskiej Samby. W pokazach wystąpi ponad 300 tancerzy: dzieci, młodzieży i dorosłych.
 
4 czerwca w godz 9.00 - 21.00
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Samba Tarnobrzeg 2023 jest to 30 edycja tego wydarzenia.
Turniej odbędzie się w hali MOSiR w Tarnobrzegu 4 czerwca 2023. Godziny rozpoczęcia kolejnych rund turnieju:
I runda – godz 9.00
II runda – godz. 12.00
III runda – godz. 15.00
IV runda – godz. 18.00
W Turnieju będzie brała udział około 500 osobowa tancerzy i tancerek z ponad 30 klubów tanecznych i szkół tańca z całej Polski. (m.in. z miast:  Kraków, Rzeszów, Kielce, Lublin, Mielec, Tarnobrzeg, Krosno, Jasło).
Przewidujemy, że w ciągu całego dnia obiekty MOSiR-u odwiedzi około 1000 - 1200 osobowa grupa widzów i uczestników turnieju.
Turniej organizowany jest w ramach współzawodnictwa sportowego Polskiego Towarzystwa Tanecznego i rozegrany będzie zgodnie z jego przepisami.
Dla uczestników turnieju i widzów przygotowaliśmy liczne niespodzianki.
 
Bilety w cenie 40zł do nabycia w kasie MOSiR (bezpośrednio przed imprezą) lub online, więcej informacji na stronie www.stsamba.pl
 
pozdrawiam
Aleksander Furman

 

602594617 

Szczegóły programu i możliwość zapisów na imprezę już niebawem rezerwujcie termin. Pozdrawiamy i zapraszamy Dorota i Olek. 

Newsletter

Co to?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, podaj w poniższym polu swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o aktualnych wydarzeniach.