Samba Tarnobrzeg
1 września 2022

Ruszyły zapisy na kolejny rok taneczny.

Ruszyły zapisy na kolejny rok taneczny.

Zajęcia prowadzone są w formie stałych zajęć, odbywających się w ciągu całego roku szkolnego.
Program pierwszych trzech lat nauki obejmuje przekrojową naukę różnych rodzajów tańca.

Obok wybranych tańców towarzyskich, uczymy również tańca dyskotekowego, hip-hopu i elementów tańca nowoczesnego. Pierwsze trzy lata to również czas na zaszczepianie tanecznej pasji.

W tym celu w szkole wdrożony jest autorski program nauki tańca, który pozwala poszerzyć go o inne elementy edukacyjne, wychowawcze i zabawowe.

W pierwszym roku nauki zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 1 godzinie zegarowej.

Gwarantowana ilość zajęć w ciągu roku - 34 godzin zegarowych (46 lekcyjnych)

Zapisy i pierwsze spotkania:

6 - 7 latki - zapisy i pierwsze lekcje 

Grupa 1 - poniedziałek 12 września - godz 17.00

Grupa 2 - środa 14 września - godz. 17.30 

8 - 11 latki - zapisy i pierwsze lekcje   od 16 września 2022  -  godz 17.00 

Dodatkowo  w trakcie roku szkolnego będzie można skorzystać z tematycznych warsztatów kreatywnych. 

DOROŚLI I MŁODIZEŻ TANIEC TOWARZYSKI I UŻYTKOWY 

Kurs ten obejmuje na początku przede wszystkim naukę discofoxa (czyli popularne 2 na 1) i potem wszystkich ­tańców towarzyskich m.in. walc angielski i wiedeński, tango, quickstep, fokstrot, samba, rumba, cha-cha, jive.

Nie zapomnimy również o rock and roll'u i disco blues'ie. Zajęcia prowadzone są w systemie stopni tanecznych, każdy stopień to 10 godzin zegarowych zajęć.

Program kursów pomyślany został w ten sposób, aby podczas pierwszych stopni nauki główny nacisk położyć na taniec użytkowy czyli uczymy najbardziej popularnych tańców,

które mogą przydać się podczas każdej imprezy tanecznej, poczynając od wesela na sylwestrze, studniówce, czy karnawale kończąc. 

Zaczynamy od podstawowych i najprostszych choreografii. Kolejne stopnie, to coraz więcej tańców i figur, ale też coraz więcej techniki i dbałości o szczegóły.

Nasi najbardziej zaawansowani dorośli tancerze, tańczą w naszej szkole od wielu lat. Obecnie do naszej  Szkoły Tańca uczęszcza ponad 100 osób - warto dołączyć do tej grupy dorosłych pasjonatów tańca, zaczynając naukę w grupach początkujących. Z wieloletnich doświadczeń wiemy – ten kurs uzależnia:)


Zapisy i pierwsze spotkania: 

Soboty 20.00 - 21.30 zaczynając od 17 września 2022

Piątki 18.00 - 19.30 zaczynając od 16 września 2022

Można dopisać się później, ale zawsze warto być od początku.

Jeśli uzbierają się chętni na dwie grupy : piątkowa  i sobotnia, to można będzie  chodzić na jedną z dwóch grup lub na obie.


Zajęcia Taneczne dla Seniorów 

 W tym roku uruchamiamy specjalne grupy seniorskie:). Program kursów obejmuje naukę tych samych tańców co w grupach dorosłych jednak dynamika i intensywność zajęć dostosowana będzie do wieku naszych uczniów:).
Zapisy i pierwsze spotkania: 
Środy 18.30 - 19.30 zaczynając od 14 września 2022

Newsletter

Co to?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, podaj w poniższym polu swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o aktualnych wydarzeniach.