Samba Tarnobrzeg
18 marca 2019

Mamy To:)

Mamy To:)

Dwa pierwsze miejsca i jedno drugie - to nasz "dorobek" przywieziony z Mistrzostw Europy, rozegranych w ostatni weekend w Wałbrzychu. Ponad 1700 zawodników konkurowało w kilkunastu konkurencjach tanecznych. Nasze formacje wystąpiły w konkurencji zwanej Caribbean Show Formation.

Cały czas potwierdza się nasza teoria, że taniec towarzyski rozwija wszechstronnie. Ponownie, niejako przy okazji treningów tańca towarzyskiego, przygotowaliśmy nowe układy łączące w sobie rytmy latynoskie i karaibskie Dziewczyny zatańczyły kapitalnie,czego efektem są osiągnięte rezultaty. Tym większy sukces, że z najmłodszą grupą pracowała i przygotowywała ją do występu Ola Pęczak - nasza długoletnia tancerka.
UWAGA!! Ola obecnie to najlepiej tańczący w Polsce inżynier od spraw energii odnawialej (jestem o tym przekonany w 100%).

Pracę inżynierską Ola obroniła "w międzyczasie", to znaczy w trakcie przygotowań do mistrzostw - zresztą Ola zatańczyła również jako zawodniczka w naszej najstarszej formacji. Ola - jesteś super!

Ta ostatnia informacja jest dla wszystkich tych, którzy twierdzą, że nie da się połączyć treningu, pasji i nauki. Mamy wiele przykładów - 4 klasa, ósma klasa, matura a nawet jak pokazuje przykład Oli obrona pracy inżynierskiej  nie jest problemem.

Wystarczy determinacja, pasja i chęć doskonalenia swoich umiejętności, a w przypadku Oli także umiejętności jej młodszych koleżanek. 

Zapraszamy do Samby - Tarnobrzeskiego Źródła Tanecznej Pasji:).

(AF)

Newsletter

Co to?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, podaj w poniższym polu swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o aktualnych wydarzeniach.